23° Açık

Fenerbahçe başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım karşı karşıya

Spor - Haziran 8, 2024 8:52 pm A A

Fenerbahçe başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım katıldıkları canlı yayında açıklamalarda bulunuyor.

Programdan öne çıkan başlıklar şu şekilde:

Aziz Yıldırım: Başkanım gel bir öpüşelim, sarılalım. Sen hep diyorsun ya yeni sayfa açalım. Gel yeni sayfa açalım. Sen bu akşam konuşmanda dedin. Bunun için konuşacağım dedim. Siz güldünüz konuşmanızda. Geçmişi kapattık. Pazartesi ben seçilirsem veya Aziz Bey seçilirse Anti-Fener lobisine beraber mücadele edelim. Beraber nasıl mücadele edeceğiz oradan başlayalım.

Ali Koç: Öncelikle teşekkür ederiz. Başkan beni aradı. Tanımadığım numarayı açmam. Eve geldim, telefonu açtım, 8 gibiydi, siz çıktınız. Sayın Başkan ‘kabul edelim, ulusal kanala çıkalım’ dedi. Ben FBTV’yi istemiştim. Birkaç kişiyi aradık, moderatörsüz olmaz dediler. Burada karar kılındı. Geç çıkmamızın sebebi benden kaynaklı. Nikah şahitliğimiz vardı. Yurt dışından Fenerbahçelilerin gezintisi vardı. O yüzden geç kaldık.

Kim kazanırsa kazansın yarın, bir ve bütün Fenerbahçe’ye ihtiyacımız var. Güç birliğine ihtiyacımız var. Neye karşı güç birliği? Futbolun olağan akışıyla anlatılamayacak şeyler yaşadık. Camia bir ve bütün olmadığı için Fenerbahçe’nin caydırıcı gücü çok azaldı. Sayın Aziz Yıldırım, ‘Siz beceremiyorsunuz’ düşüncesi içinde.

Yıldırım: Başkanlığımla şu an arasında hiçbir fark yok. ‘Biz mağlup olduk eğlendiler’ dedin. 2 Kasım benim doğum günüm. Sen hep başarısız oluyorsan ben ne yapayım? 6 senede 1 defa doğum günü kutladım.

 

(Haber Global)

Spor - 8:52 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.