25° Açık

İşte hayatını kaybettiği gecenin detayları!

Magazin - Mayıs 30, 2024 3:10 am A A

General Hospital dizisinin yıldızı Johnny Wactor’ın Los Angeles’ta gerçekleşen silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. ABD’de çok sevilen dizide yer alan Wactor’ın arabasından pahalı bir parça çalmaya çalışan 3 maskeli hırsızla karşılaştığı sırada vurulduğu belirtildi. 

Wactor’ın, soyguncular tarafından vurularak öldürülmeden önce büyük bir kahramanlık yaptığı ortaya çıktı. 

Oyuncunun ölüm anına ilişkin ailesinin anlattığı yeni detaylar, bir kahraman olarak hayatını kaybettiğine işaret etti.

Gece geç saatte çekim sonrası kadın iş arkadaşıyla aracına doğru giden Johnny Wactor, aracının yanında gördüğü kişilerin otomobili çekeceklerini sandı ancak üzerine ateş açılması sonucu hayatını kaybetti.

Johnny Wactor’ın vurulma anında yanındaki arkadaşının önüne geçerek onu koruduğu ve kendini siper ettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruştuma sürerken, şüpheliler hala aranıyor.

Daily Mail’e konuşan oyuncunun ağabeyi; “Biz güneyliyiz ve asla bir kadının aracına yalnız başına yürümesine izin vermeyiz. Johnny saldırganlarla karşı karşıya gelmiş ve onların aracını çekeceklerini düşünmüş. ‘Aracı mı çekiyorsunuz?’ diye seslenmiş. Neler oluyor diye etrafına bakındığı esnada silahı görmüş ve iş arkadaşını hemen arkasına almış” ifadesini kullandı.

Ağabey Grant ayrıca; “Kardeşim benim hayatımda gördüğüm en çalışkan insandı. Mükemmel bir kardeş ve oğuldu. Dokunduğu herkeste büyük bir etki bıraktı. Kamera önünde olduğu kadar gerçek hayatta da çok karizmatikti. Her zaman samimiydi, baştan sona” diye konuştu.

Magazin - 3:10 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.