27° Açık

Uluslararası 8. Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresi 23-25 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi

Ekonomi - Mayıs 28, 2024 11:30 pm A A

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 100. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen açılışa, Ankara Milletvekili Prof.Dr. Mevlüt Karakaya başta olmak üzere çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Kutluhan Taşkın ve finans alanında dünyanın önde gelen akademisyenlerinden Prof. Dr. Marc Goergen’in açılış konuşmaları ve (HBVÜ) Finansal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haşim Özüdoğru’nun bilgilendirmesi ile başlayan kongre; bankacılık ve sigortacılık sektörünün üst düzey yöneticilerinin sunumları gerçekleşerek “Türkiye Politikaları” oturumu ile devam etti.

27 ülke ve 48 kurumdan gelen 100’den fazla akademisyenin finans, bankacılık ve sigortacılık alanlarındaki en son araştırmalarını paylaştığı kongrede, dinamik ve dayanıklı bir finansal ekosistemi teşvik konusu ele alındı.

Uluslararası 8. Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresi gerçekleştirildi - Resim : 2

2 gün boyunca uluslararası “Bankacılık ve Finans Perspektiflerindeki” çalışmalarla devam eden kongrede Türkiye’nin uluslararası arenada lider ülke konumuna ulaşabilmesi için yapılması gerekenler de vurgulandı.

Uluslararası 8. Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresi gerçekleştirildi - Resim : 3

Ekonomi - 11:30 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.